Uznanie ojcostwa dziecka martwo urodzonego
super....
Odpowiedz
to ja też już do nich napisałem, żeby wiedzieli że jest nas więcej
Odpowiedz
Moniko! nie wiem czy nie miałabyc nic przeciw, ale czy moglabyc podac mi na maila swoj nr tel.-pan redaktor najprawdopodobniej chciałby się z Tobą skontaktować telefonicznie?
Odpowiedz
A teraz o spotkaniu w redakcji Dziennika Zachodniego- przekazałam nasze historie + Akt urodzenia mojej Julki. Podałam sygnatury spraw u RPO, RPD i w Trybunale. Opisałam sprawe z naszego punktu widzenia i ewentulne problemy związane z istnieniem fikcyjnej osoby w dokumentach. Pan Redaktor był uprzejmy, zapisał wszystko co chciałam przekazać. W chwili obecnej mam czekać na Pania z aparacikiem- zrobi kilka zdjęć. Jak już wszystko będzie gotowe dadzą znać kiedy będzie druk. Dziennik ukazuje sie na slaśku i w małopolsce-może sum nieduży ale zawsze ktoś preczyta.
Poza tym byłam w pisie, ale nieuprzejme sekretarki powiedziały, że musze czekać na spotkanie do niewiadomo kiedy- one się ze mna skontaktują.
Jeśli chodzi o list do redakcji gazet i TV to popieram i daje swój głos Smile
Odpowiedz
My również mieliśmy ten problem - w styczniu 2006 r.
Nasz synek Mikołaj ma w akcie zgonu imię ojca i moje nazwisko, jako nazwisko ojca ... wszystko na legalu i zgodnie z prawem :evil: ... brak słów ...

Minęło już półtora roku i emocje w nas opadły ... wtedy nie mieliśmy siły walczyć ... taka bezsilność wykańczała ... chcieliśmy przeżyć żałobę po naszym drugim utraconym dziecku. Nawet staraliśmy się do tego podejść z pewnym \"poczuciem humoru\" - mój nie-mąż dostał moje nazwisko i został urzędowo i bez swojej woli przyjęty do mojej rodziny ... jakoś tak to zostawiliśmy.
Pewnie gorzej byśmy to wszystko przeżywali, gdybym była po rozwodzie, nie zdążyła zmienić nazwiska po byłym mężu ... no tutaj komplikacje są bardziej bolesne ...
Napisaliśmy wtedy co prawda nawet list do RPO, ale w natłoku spraw w jakie byłam zaangażowana, związanych z rejestracją dzieci martwo urodzonych przed 22 tc, ubezpieczeniami itp. ... nie otrzymawszy odp. sprawę zostawiliśmy.
Teraz niestety tym bardziej nie mamy siły żeby walczyć - jestem w zaawansowanej ciąży ... nie jestem w stanie śledzić na bieżąco tematu.

Tak więc dopisuję się - bardziej \"statystycznie\", co nie zmienia faktu, że jestem tym wszystkim nadal zbulwersowana i pełna nadziei, że te prawne buble i tutaj da się obalić.
Pozdrawiam - dużo sił.
Odpowiedz
super, a z tymi posłami i posłankami z PiS-u też by trzeba było porządek zrobić, bo ja też już drugi tydzień czekam na tel. żeby się z posłanką umówić na spotkanie. Tak są zajęci biedacy, że nie mają czasu dla zwykłych ludzi, bo im przeszkadzamy w pracy.
Odpowiedz
eledhwen dzięki za głos i trzymajcie się wszystko będzie ok :-)
Odpowiedz
też dzisiaj już napisałem do Dziennika Zachodniego tak jak Tangerine. redakcja@dz.com.pl
Odpowiedz
Kochani ten temat mnie nie dotyczy ale chce byście wiedzieli, że całym sercem jestem z Wami i wierze, że się uda, musi się udać
Pozdrawiam
Odpowiedz
beata5a dzięki za wsparcie
Odpowiedz
i jeszcze jeden adres do NIK-u, a co?? też niech wiedzą skargi@nik.gov.pl
Odpowiedz
I jeszcze raz napisałem do Przekroju, może będą kontynuować ten wątek ; redakcja@przekroj.pl
Odpowiedz
a to link do POLITYKI http://www.polityka.pl/polityka/index.js...&page=text
Odpowiedz
a może coś z religijnych gazetek?
redakcja@tygodnik.com.pl
webmaster@niedziela.pl
tygodnik@glos.com.pl
redakcja@zrodlo.krakow.pl
prenumerata@droga.com.pl
redakcja@idziemy.com.pl
redakcja@jas.krakow.pl
i coś z drugiego bieguna
nie@redakcja.nie.com.pl
i jeszcze tygodnik internetowy
redakcja@tygodniknowy.pl
Odpowiedz
ja już wszędzie opisałem naszą sytuację
Odpowiedz
i jeszcze jeden
kolportaz@zielonysztandar.com.pl
Odpowiedz
dziewczyny jutro mamy wizytę reportera z Dziennika Zachodniego
Odpowiedz
A teraz telewizja;
kch@waw.tvp.pl kawa czy herbata
info@itvp.pl
Ekspres.Reporterow@waw.tvp.pl
interwencje@rze.tvp.pl
konfrontacja@waw.tvp.pl
kurier@waw.tvp.pl
Odpowiedz
i cd.
mzan@waw.tvp.pl między ziemią a niebem
nadkreska@wro.tvp.pl
pogotowie@tvp.pl
popoludniezjedynka@tvp.pl
pytaniado@rze.tvp.pl
Odpowiedz
proszę Was piszcie ile możecie do tych redakcji. Jeszcze takie adresy;
pytanie@tvp.pl
henryk.paprocki@waw.tvp.pl
http://www.itvp.pl/event/sprawadlareportera/?tab=3 link do wysyłania wiadomości
interwencje@kat.tvp.pl
aktualnosci@kat.tvp.pl
kontakt@ant.pl
sniadanie@itvp.pl
Odpowiedz
jeszcze parę adresów do radia... chyba macie mnie już dość....
jedynka@polskieradio.pl
trojka@polskieradio.pl
radiozet@radiozet.pl
promocja@radiozet.pl
internet@radiozet.pl
weiss@radiozet.pl
beata@radiozet.pl
http://www.zloteprzeboje.pl/ wybierzcie swoje miasto i napiszcie
Odpowiedz
redakcja@rmf.fm
Odpowiedz
http://uwaga.onet.pl/kontakt.html
Odpowiedz
niesamowity odzew naprawde jestem pod wrażeniem :-) razem na pewno nam sie uda zobaczycie
Odpowiedz
Jestem z Wami- spóźniona to przez problem z siecia...wysłałąm już maile na adresy z listy Kasi!jutro nastepna seriaSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości