Uznanie ojcostwa dziecka martwo urodzonego
:-( powiem szczerze, że myślałem że ten problem dotyczy większej liczby ludzi...
Odpowiedz
Marku
z jednej strony to dobrze ze tak niewielu z nas odmawia sie prawa do dzieci...ze jest nas tak mało
poza tym jak sam wiesz wiele osób nie wie o istnieniu naszej strony, wtedy może byłoby nas wiecej
kolejna rzecz ze sa zapewne osoby które nie przywiazują do tego wagi(nie wiem jak mozna jej nie przywiazywac do takiego faktu)
czytając posty osób tutaj zalogowanych to wnioskuje ze wiekszość zdecydowana to szcześliwe małżeństwa którym do pełni brakuje tylko maleństwa- tego pierwszego bądź kolejnegoSmile
ważne że Ty pragniesz uznać swoje dziecko i walczysz o prawo do tego....mnie tez bardzo zależy na tej mozliwości i jesli nam sie uda to oszczędzimy innym tego bólu i niemocy....wierze ze damy rade....bez względu jak (nie)wielu nas będzie...
Odpowiedz
masz rację :-) róbmy swoje...
Odpowiedz
musimy coś z tym zrobić niezależnie od tego ilu nas jest. Przecież taki stan rzeczy nie może mieć prawa bytu. Pomyślcie przez co musieliśmy przejść nie pozwólmy żeby inni musieli to przezywać. Nie pozwólmy aby naszym aniołkom odmawiano ich podstawowego prawa, przecież one nie są gorsze od innych!
Odpowiedz
Dzień Otwarty z Rzecznikiem Praw Obywatelskich odbędzie się 17 czerwca 2007 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 w siedzibie RPO przy ulicy Długiej 26. Kto jest z W-wy nie może go tam zabraknąć !!!!!
Odpowiedz
w niedziele??jesli tak to ja bedeSmile
Odpowiedz
czekam na relacje ze spotkania
Odpowiedz
Jestem z Wami, ale sama...moj partner...chyba nie chce do tego wracać, za bardzo boli..., ale ja jestem poki moge coś zrobic
Odpowiedz
Będę z niecierpliwością śledziła sprawę przed Trybunałem Konstytucyjnym
Odpowiedz
Moniko co tam u RPO???
Odpowiedz
oki to byłam na tym pierwszym dniu otwartym z RPO....oczywiście zobaczyć sie z nim osobiście nie było mowy...poprostu tego nie przewidzieli w planach imprezy...było 12 komitetów i mozna było porozmawiac z własciwym sobie komitetem, który zajmuje sie akuratnie danym problemem...no wiec poszłam do wlasciwego stolika i wyłuszczyłam pani z czym sie zwrócilismy do RPO...byłam mile zaskoczona bo pani doskonale wiedziała o sprawie i nawet \"coś\"słyszała o naszym stowarzyszeniuSmileniestey z rozmowy wyniosłam tylko to iz rzecznik jest przychylny naszej sprawie i tak jak odpowiedzieli w pismie poparł nasza sprawe przed Trybunałem...niestety spytałam o czas rozpatrywania spraw w Trybiunale i tu mam mało ciekawa odpowiedz bo moze to trwac nawet rok i ponad...wiec pewnie jeszcze troche czasu upłynieSad, poza tym pani mi powiedziała ze nie daje mi gwarancji ze orzeczenie trybunału bedzie na nasza korzysc, chociaz jak sama powiedziała RPO i ona i wiele innych osób bardzo poruszyła nasz sprawa i sa jak najbardziej za, ale trybunał to trybunał a RPO nie ma tam nic do powiedzeniaSadw kazdym razie zasugerowała ze zeby trybunał szybciej sie nasz sprawa zajał to nalezałoby narobic szumu medialnego i wtedy byłoby moze szybciej...no i powiedziała tez ze jezeli trybunał orzekłby na nie to moze warto podjąc inicjatywe obywatelska i zebrac 100000 podpisów....no to tyle w skrócie...reasumując...znaja nasza sprawe , poparli i na tym jakby kończy sie mozliwosc ingerowania ze strony RPO...i sama nie wiem czy sie cieszyc czy martwic...w zasadzie oprócz poparcia przez RPO nic wiecej nie moga
Odpowiedz
dobre i to.. to terazzzzz szummm medialny drogie panie !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
no to musimy sie bardzo mocno zastanowić i działać wspólnie żeby narobić szumu jedna osobę mogą zignorować ale jest nas sporo

mama Aniołka Zuzanki ur zm 9.10.2006
Odpowiedz
tak szumu...tylko ze napisałam do wielu redakcji i wielu programów i jakos nikomu nie lezy na sercu ten problem i nikt sie nie zainteresowałSadmoze ta zmasowana akcja na redakcje i programy by cos pomogła??
moze uaktualnijmy liste w adresy mailowe do redakcji gazet i programów i wyslijmy duzo informacji na ten temat...moze wtedy cos wskuramy??
Odpowiedz
no właśnie skoro powiedzieliśmy A powiedzmy też B. Właśnie pisze list ktory zamierzam wysłać do wszystkich redakcji jakie znajdę, rozważam tez stacje telewizyjne jak powysyłam podam adresy mailowe. Może wszyscy napiszmy taki list i wysyłajmy gdzie sie da. w końcu w grupie siła
Odpowiedz
Rzeczpospolita naczelny P.Lisicki@rzeczpospolita.pl
Gazeta Prawna jaroslaw.sroka@infor.pl
Wirtualne media marcin.szumichora(at)wirtualnemedia.pl

Mamo już jestem - mamojuzjestem@tvn.pl
Tvn style tvnstyle@tvn.pl
Tvn mailto:widzowie@tvn.pl
Ptv 3 sekretariat@poz.tvp.pl
POLSAT poczta@polsat.com.pl
Interwencja interwencja@polsat.com.pl
Przyjaciółka info@przyjaciolka.pl
Mamo to ja kontakt@mamotoja.pl
Twoje dziecko info@twoje-dziecko.pl

Adresy które mam dotychczas dodajcie jeszcze swoje
Odpowiedz
taak dobrze tylko trzeba się było umówić na konkretny termin i w jeden dzień wysłać do wszystkich redakcji , bo tak znowu zginiemy pojedynczo w masywie różnych e-maili od innych ludzi.
Odpowiedz
Chciałbym to wszystko uporządkować, proszę o wpisanie się wszystkich zainteresowanych problemem uznania ojcostwa dziecka zmarłego. Chciałby zobaczyć ilu nas jest. Jesteśmy już bardzo blisko i nie wolno teraz odpuścić. Musimy zmasowaną grupą opisać swoje problemy i wysłać do wszystkich redakcji. Tu podaje jeszcze pare adresów; listy@prezydent.pl , sekretariat@bpp.waw.pl
szymon.gizynski@sejm.pl
weiss@radiozet.com.pl
spp@episkopat.pl
rzecznik@mswia.gov.pl
adres_indywidualny@kat.tvp.pl
skrzynka-wiadomosci@tvp.pl
info@lepper.com.pl
interwencja@polsat.com.pl
listy@superexpress.pl
teleexpress@waw.tvp.pl
likasz.antkiewicz@agora.pl
redakcja@efakt.pl
Odpowiedz
wiec moze niech kazde z nas napisze pare słów i wyznaczmy jakis termin...moze przyszły poniedziałek????12 w południeSmilejak na dzikim zachodzieSmileSmiledo poniedziałku dopisujmy lite maili
ja mam taki pomysł zeby jeszcze napisac list który mogliby rozesłac nasi znajomi- list w którym osoby nie dotkniete tym problemem chciałyby zwrócic uwage mediów na problem ich znajomych czyli nas- chodzi mi o list w stylu...droga redakcjo widząc bezradność i ból ludzi którym odmawia sie uznania dzieci....chcielibysmy zwrócic wasza uwage na ten problem...
tak mi przyszło do głowy...zawsze byłoby wiecej takich listów???
Odpowiedz
obecnaSmile
Odpowiedz
Rzeczpospolita naczelny P.Lisicki@rzeczpospolita.pl
Gazeta Prawna jaroslaw.sroka@infor.pl
Wirtualne media marcin.szumichora(at)wirtualnemedia.pl

Mamo już jestem - mamojuzjestem@tvn.pl
Tvn style tvnstyle@tvn.pl
Tvn mailto:widzowie@tvn.pl
Ptv 3 sekretariat@poz.tvp.pl
POLSAT poczta@polsat.com.pl
Interwencja interwencja@polsat.com.pl
Przyjaciółka info@przyjaciolka.pl
Mamo to ja kontakt@mamotoja.pl
Twoje dziecko info@twoje-dziecko.pl
Odpowiedz
super.. możesz napisać taki list? niech wszyscy wyślą taki sam.
Odpowiedz
to już jest nas 3...
Odpowiedz
oki napisze coś ale nie dzisiaj...obiecuje ze do piatkuSmilepotem wkleje go tutaj i skopiujecie i rozeslijcie do znajomych moze nas popraSmilemam nadzieje ze czesc osób z forum tez nam pomozeSmile
Odpowiedz
Mamy pierwsza reakcje Rzeczpospolita odpowiedziała

Szanowna Pani,
uprzejmie informuje, ze list Pani juz przekazalam Redaktorom Dzialu
Prawa naszej gazety (Dzialu zajmujacego sie m.in. sprawami
trafiajacymi do Rzecznika Praw Obywatelskich, jak i do TK).
Lacze serdeczne pozdrowienia
Irena Skoneczna
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości