Najgorszy dzień w moim życiu
O dziecko z mężem staraliśmy się rok .. nic z tego nie wychodziło. Postanowiliśmy poszukać pomoc w specjalistycznej klinice. Wyrok - PCOS. Przez pewien czas brałam leki i próbowaliśmy z mężem naturalnie. Owulacja na lekach była, ale ciąży brak. Okazało się, ze mąż ma słabe nasienie. Próbowaliśmy inseminacji z nasieniem dawcy trzykrotnie bez skutku. Postanowiłam zbadać drożność jajowodów. Niestety, okazało się, ze oba jajowody są niedrożne. Na laparoskopii udało się udrożnić jajowody, ale niestety, nie była to drożność 100%. Podeszliśmy z mężem do procedury in vitro. 6 zarodków wysokiej klasy. Transfer pierwszego zarodka zakończył się ciążą! Beta 119. Najlepsza wiadomość na świcie. Po dwóch dniach powtórka bety .. wyniki 89. Załamałam się. Jestem wlasnie w trakcie poronienia, zaczęły mi się plamienia. Nie chce żyć.
Odpowiedz
Bardzo mi przykro, Klaudia.
Trwaj.
Odpowiedz
Klaudio, bardzo współczuję straty tak wyczekiwanego Dziecka. To koszmarnie trudne, niezależnie od jego wieku.
Z drugim z moich zmarłych dzieci, Darią, też musiałam się tak szybko pożegnać. Była nie mniej cenna niż inne. Tak jak Twoje pierwsze.
Będę słuchać, gdybyś potrzebowała.
Odpowiedz
Bardzo mi przykro. Też nie chciałam żyć. Nie ma dobrych słów pocieszenia. Posiedzimy tu z Tobą.
Odpowiedz
Klaudio, bardzo Ci współczuję... Sad
Odpowiedz
(Fri, 15 Października 2021, 20:23:20)klaudia1827 napisał(a): Jestem wlasnie w trakcie poronienia, zaczęły mi się plamienia. Nie chce żyć.

A jednak żyć wciąż może warto. Żyjesz?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości