Sanatorium
Przjrzałam forum i nie mam pojecia gdzie napisać ten post..
Mógłby mi ktoś pomóc w napisaniu podania,wniosku o zmianę terminu wyjazdu do sanatorium?
Odpowiedz
Agusia, doprecyzuj, jakiej pomocy potrzebujesz? Czy zmiana terminu ma związek z poronieniem?
Odpowiedz
Jestem na zwolnieniu rehabilitacyjnym po porodzie w 24 tyg ciąży... synek umarł... ja od tamej pory jestem na lekach i siedzę w domu... nie czuję się pewnie między ludźmi ,zus wysłał mnie do sanatorium ale ja się obawiam,że zamiast podreperować psychikę bardziej się pogrążę, muszę być między osobami którym ufam inaczej dopada mnie strach i mam napady lękowe...i chciałabym przełożyć ten wyjazd ... ale kompletnie nie wiem jak napisać wniosek o przełożenie ...
Odpowiedz
Agusia, to napisz we wniosku, że prosisz o zmianę terminu pobytu w sanatorium ze względu na traumę spowodowaną śmiercią synka, że masz silne napady lękowe i potrzebujesz wsparcia najbliższych, że po prostu nie masz teraz, w takich okolicznościach siły - fizycznej i psychicznej do jakiegokolwiek wyjazdu. Może zrozumieją.... Jest szansa na dołączenie jakiegoś zaświadczenia od psychiatry, np? korzystasz z jakiegoś wsparcia psychologicznego?
Współczuję Ci serdecznie....
Odpowiedz
Taki wniosek napisałam ,niestety odrzucili i muszę na 24 dni jechać do sanatorium.. Bez męża,rodziny...

Zwracam się z wnioskiem o zmianę terminu wyjazdu do sanatorium wyznaczonego na datę - 13 kwietnia 2016 r.
Swój wniosek uzasadniam złym stanem psychicznym. Skierowanie do sanatorium dostałam z powodu głębokiej depresji po śmierci mojego dziecka.
Obawiam się,że wyjazd mógłby pogorszyć ten stan ,wyjazd na cały miesiąc to jest dla mnie za dużo. Mam stany lękowe kiedy nie jestem w domu, z osobami którym ufam.
Otoczenie rodziny pomaga mi normalnie funkcjonować.
Jeśli byłaby taka możliwość prosiłabym o zmianę terminu do sanatorium,przeniesienie mnie na koniec kolejki oczekujących wyjazdu do sanatorium lub rehabilitację psychologiczną na miejscu.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Ps. Przepraszam za długie odpisywanie Smile rzadko wpadam na komputer..
Odpowiedz
Agusia, ech....
A co w przypadku rezygnacji z wyjazdu?
Odpowiedz
Nie będę mogła pobierać pieniędzy za zwolnienie 800 zł a z mężem nie możemy sobie pozwolić na jedną wypłatę.. Budujemy dom,rachunki itp..
Odpowiedz
A jakieś zaświadczenie od psychiatry?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości