Jak wszystko odkręcić?
Mam tyle pytań aż nie wiem od czego zacząć, postaram się od początku. W 10 tygodniu ciąży doszło u mojej dzidzi do zatrzymania akcji serduszka a co za tym idzie do poronienia zatrzymanego 15.03.2015r .Lekarz zadawał pytania dawał pisma do podpisania, aż wreszcie mało nie zsunęłam się na ziemię słysząc ,,Chce pani pochować to co z pani wydobędziemy''. Pierwotnie powiedziałam, że nie ale dziś nie daję rady chcę pochować moje maleństwo ale te formalności. Podpisałam już wszystkie dokumenty by szpital się wszystkim zajął ale chciała bym wszystko odkręcić. Czy to możliwe? Czy nie jest za późno? Co się dzieje z takimi słonkami? Czy całe ciałko zostaje wysłana na badania histopatologi czy fragment. Czy takie informacje są gdzieś zapisane w karcie szpitalnej? Bardzo proszę o pomoc co powinnam zrobić prócz czekania na wynik badania histopatologicznego.
Odpowiedz
Masz prawo do zmiany decyzji. Idź do szpitala i poinformuj ich, że zmieniasz decyzję i chcesz pochować dziecko. Jeśli będzie konieczne złożenie jakiegoś wniosku na piśmie, to złóż taki wniosek.
Odpowiedz
bardzo dziękuję jutro rano pojadę do szpitala.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości