szpital odmawia co robic...
Witam poronilam samoistnie 3.04 w 10 tyg ciazy w szpitalnej toalecie , nie mialam zabiegu. W karcie wypisu mam wpisane ciaza 2 porod 2 10 tydzien . Poronienie samoistne . Resztki po poronieniu. Pi pierwsze czemu resztki skoro gdy przyjmowano mnie do szpitala zarodek byl tyle ze martwy . Lekarz dzis powiedzial mi ze nie dostane aktu Bo teraz to jest za pozno Bo on musi zobaczy zarodek a po drugie ze moglam odrazu w dniu kiedy trafilam do szpitala powiedziec ze chce taki akt tyle ze pi pierwsze nie myslalam logicznie w pierwszych dobach... A po drugie Nikt mnie o tym nie poinformowal !!! Czy to znaczy ze juz nie moge zarejestrowac swojego aniolka ?? Prosze o Pomoc
powinni cię poinformować bo gdybyś miała akt urodzenia to przysługuje ci urlop macierzyński 8 tygodni. Mnie przynajmniej pytali
Moje drogie... Jeśli założony niedawno temat lub świeżo napisany post "znika" z miejsca, gdzie go wstawiłyście, to nie dzieje się to na ogół przypadkiem. lecz najczęściej świadczy o przeniesieniu we właściwsze miejsce i należy sobie sprawdzić najpierw w Profilu, czy nadal istnieje, a jeśli tak - to gdzie został przeniesiony.
https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=3671

Nie mogę za każdym razem pozostawiać każdego kolejnego w takiej szczątkowej formie tylko po to, by zostawiać Wam w nim "wiszącą" informację.
Dublowanie zaś i tak się nie utrzyma, jak widać.

Ten temat zamykam i zostanie później usunięty.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości