Zapytanie o rejestrację w USC
Witam moja strata miała miejsce nie spełna rok temu. Od tamtej pory leczyłam depresje lecz teraz jest już dobrze... Powiedzcie mi dziewczyny czy po prawie roku moge starać się o dokumenty ze szpitala,żeby zarejestrować moje dziecko??? Dodam tylko tyle,że po zabiegu łużeczkowania nie byłam w stanie długi czas niczego załatwić z powodu wspomnianej wcześniej depresji.
Odpowiedz
Nikus starać się zawsze można, ale niekoniecznie szpital musi być chętny żeby pomóc niestety Sad Teoretycznie powinni wystawić dokumenty.
Odpowiedz
Próbuj, zacznij od pisma do Dyrekcji, poleconym od razu z przywołaniem przepisów.... jak przejdziesz przez szpital to dalej się uda ...
Jeżeli szpital nie poinformował Cię, że może wystawić dokumenty to od razu napisz, że tego nie zrobili, nie wiedziałaś itp.
W razie czego daj znać jak nie znajdziesz na forum wzoru pisma, albo będzies zmiała problem z napisaniem....Podejrzewam, że w Twojej sytuacji pismo będzie pewniejsze niż wizyta i rozmowa ...
Trzymam kciuki...
Na :roll: 100% 3 dniowy termin wimieniony w przepisach jest tylko wskazówką, później też można rejestrować, mi się udało po 2 miesiącach ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości