Proszę o pomoc - czy warto walczyć?
#51
Dorota 7- ja robiłam w Genomie w Rudzie Śląskiej ale z materiału nie udało się nic wyhodować (badałam nie pod kątem płci a genetycznym) ponieważ ciąża był zbyt długo obumarła, wstępnie zapłaciłam 500 zł, jeżeli badania by się powiodły to miałam dopłacić 300 zł, najlepiej poszukaj czegoś blisko Twojego miejsca zamieszkania i zadzwoń bo pewnie różne laboratoria mają różną praktykę.
Odpowiedz
#52
u mnie za badania właśnie trzeba płacic niezależnie od jakiego wyniku (Lublin) , natomiast w poznaniu powiedziano mi , że po wstępnej ocenie stwierdza -tylko nie wiem w jaki sposób- czy badanie da się wykonać czy nie , a jak nie to tylko koszt przesyłaki ponosze.
I co tu robić?
Odpowiedz
#53
Doroto, moim zdaniem słać do Poznania. Koszt wysyłki pewnie ok. 35-50 zł? Pracowałam z hodowlami tkankowymi - to się naprawdę daje wstępnie ocenić - czy są potrzebne typy komórek (tu: zarodka/płodu lub kosmówka) i czy się dają hodować.
Odpowiedz
#54
ja sie na tym nie znam, a potrzebuje okreslenia płci dzieci po poronieniu - ciąża bliźniacza - materiał to kostki parafinowe z zakładu histopatycznego.
Odpowiedz
#55
Doroto, tak jak pisałam, wyślij do Poznania. Po co płacić z góry całość i nie mieć pewności, czy uda się ustalić płeć.
Odpowiedz
#56
Dzieki za info mam nadzieje że te badania uzyskam, przepraszam ale pierwszą wiadomosć źle odczytałam.
Odpowiedz
#57
Amelio - dwóch rożnych prawników. Po prostu powiedzieli, że nie prowadzą takich spraw. Obecnie czekam na badania genetyczne z określeniem płci.

Szkoda, że to forum nie wysyła informacji, że ktoś odpowiedział na posta na adres mailowy. Sad
Odpowiedz
#58
Wysyła, jeśli masz zaznaczone subskrybowanie danego tematu.

Na dole tematu jest opcja Subskrybuj temat i nią wybierasz pojedyncze tematy, które chcesz śledzić - nieważne, czy w nich piszesz, czy tylko chcesz czytać. Gdy temat już jest subskrybowany, to widnieje tam opcja przeciwna, czyli Nie subskrybuj tematu.

Możesz także w opcjach Profilu zaznaczyć automatyczną subskrypcję wszystkich tematów, które założyłaś lub w których pisałaś (to dwie niezależne opcje do zaptaszkowania).
https://www.poronienie.pl/forum/panel.ph...ditoptions

Oraz podglądać listę wszystkich tematów, które masz aktualnie subksrybowane i je niezależnie z niej usuwać.
https://www.poronienie.pl/forum/panel.ph...scriptions
Odpowiedz
#59
Dzień dobry, właśnie trafiłam na forum i jestem bardzo zaskoczona, że może mi przysługiwać jakieś prawo. Poroniłam w domu, nigdy nie stwierdzono zarodka, tylko pusty pęcherzyk, który przestał się rozwijać. Poroniłam, a raczej zaczęłam krwawić w 8tc, 11.02.2014. Co mogę w tym momencie zrobić? Gdzie się udać i co mi się właściwie należy (odszkodowanie od ubezpieczyciela, urlop macierzyński i coś jeszcze?) ? Wyniki beta hcg wskazały ciążę, teraz jestem na zwolnieniu ze względu na poronienie. Wszędzie widzę tylko informacje o tym, że szpital robi badanie histopatologiczne po zabiegu, a nie widzę, co robić kiedy do poronienia doszło w domu??? Nikt przecież nie może niczego zbadać. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości