Proszę o pomoc - czy warto walczyć?
Dorota 7- ja robiłam w Genomie w Rudzie Śląskiej ale z materiału nie udało się nic wyhodować (badałam nie pod kątem płci a genetycznym) ponieważ ciąża był zbyt długo obumarła, wstępnie zapłaciłam 500 zł, jeżeli badania by się powiodły to miałam dopłacić 300 zł, najlepiej poszukaj czegoś blisko Twojego miejsca zamieszkania i zadzwoń bo pewnie różne laboratoria mają różną praktykę.
Odpowiedz
u mnie za badania właśnie trzeba płacic niezależnie od jakiego wyniku (Lublin) , natomiast w poznaniu powiedziano mi , że po wstępnej ocenie stwierdza -tylko nie wiem w jaki sposób- czy badanie da się wykonać czy nie , a jak nie to tylko koszt przesyłaki ponosze.
I co tu robić?
Odpowiedz
Doroto, moim zdaniem słać do Poznania. Koszt wysyłki pewnie ok. 35-50 zł? Pracowałam z hodowlami tkankowymi - to się naprawdę daje wstępnie ocenić - czy są potrzebne typy komórek (tu: zarodka/płodu lub kosmówka) i czy się dają hodować.
Odpowiedz
ja sie na tym nie znam, a potrzebuje okreslenia płci dzieci po poronieniu - ciąża bliźniacza - materiał to kostki parafinowe z zakładu histopatycznego.
Odpowiedz
Doroto, tak jak pisałam, wyślij do Poznania. Po co płacić z góry całość i nie mieć pewności, czy uda się ustalić płeć.
Odpowiedz
Dzieki za info mam nadzieje że te badania uzyskam, przepraszam ale pierwszą wiadomosć źle odczytałam.
Odpowiedz
Amelio - dwóch rożnych prawników. Po prostu powiedzieli, że nie prowadzą takich spraw. Obecnie czekam na badania genetyczne z określeniem płci.

Szkoda, że to forum nie wysyła informacji, że ktoś odpowiedział na posta na adres mailowy. Sad
Odpowiedz
Wysyła, jeśli masz zaznaczone subskrybowanie danego tematu.

Na dole tematu jest opcja Subskrybuj temat i nią wybierasz pojedyncze tematy, które chcesz śledzić - nieważne, czy w nich piszesz, czy tylko chcesz czytać. Gdy temat już jest subskrybowany, to widnieje tam opcja przeciwna, czyli Nie subskrybuj tematu.

Możesz także w opcjach Profilu zaznaczyć automatyczną subskrypcję wszystkich tematów, które założyłaś lub w których pisałaś (to dwie niezależne opcje do zaptaszkowania).
https://www.poronienie.pl/forum/panel.ph...ditoptions

Oraz podglądać listę wszystkich tematów, które masz aktualnie subksrybowane i je niezależnie z niej usuwać.
https://www.poronienie.pl/forum/panel.ph...scriptions
Odpowiedz
Dzień dobry, właśnie trafiłam na forum i jestem bardzo zaskoczona, że może mi przysługiwać jakieś prawo. Poroniłam w domu, nigdy nie stwierdzono zarodka, tylko pusty pęcherzyk, który przestał się rozwijać. Poroniłam, a raczej zaczęłam krwawić w 8tc, 11.02.2014. Co mogę w tym momencie zrobić? Gdzie się udać i co mi się właściwie należy (odszkodowanie od ubezpieczyciela, urlop macierzyński i coś jeszcze?) ? Wyniki beta hcg wskazały ciążę, teraz jestem na zwolnieniu ze względu na poronienie. Wszędzie widzę tylko informacje o tym, że szpital robi badanie histopatologiczne po zabiegu, a nie widzę, co robić kiedy do poronienia doszło w domu??? Nikt przecież nie może niczego zbadać. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości