dziewczyny czy to cud !!
kochane witam was serdecznie sadziłam ze nie zawitam na tym wątku już nigdy .A TU PROSZE !!! Tongue Tongue
Miałam usuniety kawałek macicy i lekarze twierdzili ze nigdy nie zajde w ciąze pogodziłam sie z ta myśla bolało ale zaakceptowałam wole BOGA mimo że serce pękło na milion kałków ..PO ŚMIERCI SYNA nie dopuszzczałam mysli o kolejnym dziecku wiedziałam ze to nie możliwe .
Ostatnio dziwnie zaczełam sie czuc straszny ból dziwne plamienie a zwłaszcza moje zachowanie zaniepokoiło mnie zrobiłam test BOŻE POZYTYWNY Big Grin Big Grin TO CUD CZY TO MOŻLIWE !!każda wizyta u gina to był koszmar i zawsze to samo wyniki mowia ze to nie mozliwe zajśc w ciąze blało jak diabli !!!TERAZ serce mi sie raduje BOŻE OBY OKAZAŁO SIE TO PRAWDĄ ŚCISKAM WAS SERDECZNIE!!!!!!!!
Odpowiedz
o Boziu ja pierwsza mocno ci GRATULUJE....i ciesze sie razem z toba moja ty kochana.Yupi......
Odpowiedz
olalo42 ciesze sie razem z toba i trzymam mocno kciuki....GRATULUJE
Odpowiedz
Olu, serdecznie Ci gratuluję! Trzymam kciuki za spełnienie tego cuduSmile
Odpowiedz
Olalo i ja bardzo się cieszę Smile Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo Smile
Odpowiedz
8) Big Grin
Odpowiedz
Cuuuuud moja kochana,,,masz powiedziec...nie zrobisz mi tego.plisssssssssss
Odpowiedz
Sad
Odpowiedz
Olus nie poddawaj sie...sciskam
Odpowiedz
olalo42 gratulacje!!! jak dobrze czytać takie wieści!!! i tak jak napisala Alfred nie poddawaj się!!1
Odpowiedz
dziewczyny nie wiem co napisac brakuje mi słów zycie we mnie powoli umiera a ja siedze i nic nie moge zrobic jasne cuda ale mnie omijaja szerokim łukiem
Odpowiedz
Olu, a wybierz się do lekarza, bo bhcg może być wysokie (i wykazywane testem ciążowym) nie tylko z powodu ciąży. A jeśli ciąża, to też lepiej jak najszybciej, bo może jakieś leki będa potrzebne.
Trzymam kciuki.
Odpowiedz
MAŁGOSIA byłam u gina dał mi do zrozumienia ze nie mam szansy tak jak stał sie cud ze zaszłam tak i bedzie cudem ze donosze czekam na wszystkie badania mam nadzieje ze wyniki będą ok. ze wkońcu w końcu los sie do nas uśmiechnie czuje sie dzis fatalnie
Odpowiedz
Olalo może nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale chyba zrezygnowałabym z takiego gina, który w ten sposób podchodzi do mojej ciąży. Mój gin twierdzi, że w medycynie nie ma rzeczy niemożliwych. I był świadkiem już takich cudów, że nic go w życiu nie zdziwi. Leczy on między innymi bezpłodność i był naocznym świadkiem sytuacji, w których wiara, miłość i nadzieja, a przede wszystkim pozytywne myślenie potrafią zdziałać cuda. Musisz uwierzyć, że się uda. Wiem, że to strasznie trudne, zwłaszcza jak wszyscy dookoła są przeciw nam, ale my tu jesteśmy z Tobą i wierzymy w Ciebie i w tą fasoleczkę, która się wykluwa w Twoim brzuszku Smile
Odpowiedz
Olalo wierz cuda!!!!!!! Bo moja coreczka jest cudemWink poczatek ciazy i zalamanie diagnoza \"bardzo duza ilosc plynu w zat.Douglasa zarodek jest ale podejrzenie jest ciazy pozamacicznej\"lekarz nie potrafil mi wyjasnic skad ten plyn i co to jest czy krew czy co??!!
Lekarze niedawali mi szans;( pytalam sie jakie leczenie zastosujemy a moj lekarz powiedzial \"trzeba skladac rece do Boga i sie modlic nic innego nie pozostalo\" tak wiec lezac w szpitalu modlilam sie. Spotkal mnie CUD!!! plyn sie wchonal a dzidzius byl tam gdzie powinienWinkSmileSmileSmile
Teraz ten moj CuD spi grzecznie w lozeczkuWink

Tak wiec cuda sie zdarzaja!!!!! I musisz w to wierzyc!!!przesylam pozytywne mysliWink
Odpowiedz
szkoda ze nie mam takiej wiary jak ty opadlam z sil nie potrafie nic zrobic w głowie mam mętlik i obawe co bedzie czy to zniose czy uda sie w końcu ..........BOŻE niech spełni sie mój cud
Odpowiedz
Olalo42 cuda sie zdarzaja, a autorytety sie myla! Mojej babci kazali usunac ciaze bo zaszla pomimo zawiazanych jajnikow (jakies medyczne wskazanie). Przelezala cala ciaze w szpitalu, z różańcem na brzuchu, i całym gronem ginekologów niewiarków!
Moja ciocia ma teraz 30 lat i sama ma córke!!!
A ja sie bede modlić za Was!!!
Odpowiedz
Olus spelni sie,spelni...
Odpowiedz
serdecznie gratuluje i mocno trzymam kciukiSmile
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=olalo42]BOŻE niech spełni sie mój cud
wierzę, że się spełni!
Odpowiedz
BARDZO PROSZE WAS O MODLITWE I KCIUKI DLA NASZEJ OLENKI.....-oby wszystko bylo dobrze,ona tak bardzo sie martwi......
Odpowiedz
Jutro ma wizyte....Sad
Odpowiedz
wiec trzymamy kciuki za Ole! ;*
Odpowiedz
I ja dołączam się do kciuków Smile
Odpowiedz
wooowjaka cudna wiadomość Smile kciuki są zaciśnięte Smile myśl pozytywnie i wierz w swoje dziecko Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości