Co o tym myśleć?
Wiem, że niektóre z Was mogą pomyśleć \"nad czym ona tak rozpacza, przecież nie była w ciąży\"... no nie byłam ale psychicznie już nastawiłam się na wspaniałych 9 m-cy...
Odpowiedz
A słyszałyście kiedyś o takim przypadku że wyniki badań pokazywały co innego a kobieta była jednak w ciąży?
Odpowiedz
Boże, ja chyba naprawdę zaczynam wymyślać głupoty... Sama nie wierzę w to co piszę...
Odpowiedz
Na pewno nikt tak nie pomyślał, zawsze jak człowiek się nastawi to potem jest na pewno przykro jak się okazuje, że jednak nie... ja osobiście nie słyszałam o takich przypadkach, ale kto wie Wink
Odpowiedz
Nie słyszałaś bo raczej nie zdarzają się TAKIE pomyłki...niestety...

Już Wam nie marudzę.

Dobranoc.

P.S. Dziękuję że jesteście.
Odpowiedz
amff, widzę że u Ciebie świeża sprawa... współczuję i wspieram jak potrafię...
Odpowiedz
Nie marudzisz Smile może w przy następnym cyklu odwiedz staraczki, jest sporo osób które mają nadzieję otworzyć nowy wątek, Ty już jeden otworzyłaś Smile
Masz synka - gratuluję Ci i jeszcze się uda - tego Ci życzę Smile
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Ania13-]
amff, widzę że u Ciebie świeża sprawa... współczuję i wspieram jak potrafię...

Dziękuję.
Tak dosyć świeża, ale nie poddaję się, w lutym zaczynamy starania Smile
Odpowiedz
Aniu, JEŚLI to nie pomyłka laba, to niestety, na cud nie ma co liczyć. Możesz powtórzyć badanie, ale.... dużo sił.
Odpowiedz
Ania ja słyszałam o takich przypadkach- błąd labu zawsze może się zdarzyć. Ale są rzadkie i raczej nie ma sensu się nastawiać. Po prostu czekaj na @, a jak nie przyjdzie to tym lepiej, ale nastawiaj się że przyjdzie... lepsze miłe zaskoczenie.
Odpowiedz
Dziękuję za słowa otuchy...
amff a Tobie najszczerzej jaj potrafię życzę powodzenia już w pierwszym cyklu starań :-)
Odpowiedz
Ja chyba za bardzo nastawiłam się na tą ciążę (mimo że wcale nie planowana teraz)...byłam prawie pewna że jest....już w nią uwierzyłam...już zaczęłam planować...pewnie dlatego tak mi ciężko pogodzić się z porażką...
Teraz pojawiły się brunatne plamienia....pewnie @ rozkręci się w najbliższym czasie...
Odpowiedz
...pewnie dlatego bolą mnie piersi...

Czytam w tym inetrnecie i czytam i...doszłam do wnosku że chyba biorę do siebie tyko to co pasuje...i się nakręcam...

Cuda się zdarzają... ale nie mi...
Odpowiedz
Czytałam wpis jakiejś dziewczyny...robiła ze 4 testy domowe i na pewno jeden w lab. Wszystkie wyszły negatywnie. Niby dostała okres, trochę inny niż zwykle, ale okes. A jak poszła do gina to była już w 12 tyg ciąży... i o!
Odpowiedz
Ale mnie raczej szczęście omija... Zrobiło wyjątek dla Matusia i to jest najważniejsze, jest moim największym skarbem na świecie..
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=Ania13-]
Dziękuję za słowa otuchy...
amff a Tobie najszczerzej jaj potrafię życzę powodzenia już w pierwszym cyklu starań :-)
Dziękuję Aniu Wink
Wszystko na pewno wyjaśni się w ciągu najbliższych dni... póki co ciesz się z synka Smile pewnie dużo dziewczyn ( w tym ja) zazdrości Ci Twojego Matiego Smile
Odpowiedz
Cytat:[autor cytatu=amff2012]
pewnie dużo dziewczyn ( w tym ja) zazdrości Ci Twojego Matiego Smile

Ja też Wink Oddałabym wszystko za choćby jednego brzdąca...
Odpowiedz
Też tak kiedyś mówiłam...i rzeczywiście jest teraz inaczej ale uwierzcie mi nie łatwiej... Ale fakt faktem ważne żeby mieć choć jednego Szkraba.

Na pewno i Wy się doczekacie i nie powiem Wam że będzie łatwo ale warto... Życzę Wam tego z całych sił Big Grin
Odpowiedz
No i stało się-przyszła @...
Odpowiedz
Przykro mi Aniu. Myśl pozytywnie, zaczyna sie nowy cykl i może teraz sie uda Smile
Odpowiedz
Jak myślicie, o kiedy mam liczyć ten cykl? Od 1 lutego kiedy wystąpiło pierwsze plamienie, czy od wczoraj kiedy już zaczęło się na dobre?
Odpowiedz
Plamienie liczy się zawsze do poprzedniego cyklu.
Odpowiedz
Tyle że ono pojawiło się w terminie spodziewanej @ No ale pewnie masz racje.
Odpowiedz
Znowu obudził się we mnie BAAARDZO silni instynkt macierzyński...Tak bardzo chciałabym założyć PAŹDZIERNIK 2013...no chyba że nie zauważyłam że już jest rozpoczęty...
Odpowiedz
Snopka ma racje, plamienie zalicza się jeszcze do starego cyklu. Aniu pażdziernika jeszcze nie ma Smile ale chyba już na październik nie zdążysz, to może listopad?Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości