Lekarz - Temat zbiorczy
(Wed, 18 Grudnia 2019, 12:37:55)Ania85 napisał(a):
(Mon, 16 Grudnia 2019, 21:29:25)Lola1 napisał(a):
(Fri, 29 Listopada 2019, 08:17:32)Ania85 napisał(a): Lola 1 nie trzeba być na czczo. Dziękuję za kciuki. Trzymam też za Ciebie. Mam nadzieję, że te szczepienia nam pomogą. Jak będziesz miala jakieś pytania do mnie to pisz. Pozdrawiam

Hej, jak Ci idzie , ile szczepien Ci jeszcze zostało? Ja mam wizytę na 27.  Smile pozdrawiam

Hejka. 

Zostały mi tylko dwa szczepienia. Potem jeszcze jakieś badania i zobaczymy co dalej. Teraz trzymam kciuki za Ciebie aby wszystko się udało Wink. Jak zakończę te szczepienia to dam Ci znać jak to dalej wygląda. Pozdrawiam
hej, jak Ci idzie? My niestety musieliśmy przełożyć wizytę i wybieramy sie za dwa tygodnie . Jesteś już po szczepieniach ?
Odpowiedz
Dziewczyny, poproście admina o dostęp do Rozmów o staraniach (tutaj informacja, jak to zrobić: https://www.poronienie.pl/forum/announcements.php?aid=8 ).
Za jakiś czas przeniosę Waszą rozmowę do wątku:  https://www.poronienie.pl/forum/showthre...94&page=72
Tu jest temat bardziej merytoryczny, a Wasze posty mają raczej charakter pogaduszek.
Odpowiedz
(Tue, 23 Lutego 2021, 22:02:55)ka_ro napisał(a): niezidentyfikowana - ja też jestem z Łodzi, polecisz ginekologa? Szukam kogoś faktycznie zainteresowanego pacjentem, z podejściem diagnostycznym a nie "spokojnie, spokojnie, powoli". Oczywiście poleć tylko jeśli możesz Smile

Ja polecę Smile
Profesor Jacek Wilczyński - trafiłam do niego po dwóch poronieniach, ze zrobioną częścią badań, zlecił dodatkowe, ustawił leki. Prowadziłam u niego dwie ciąże.
Doc. Paśnik (nie jest ginekologiem) - nie mam osobistego doświadczenia, ale z bezpośrednich relacji słyszałam, że dziewczyny bardzo chwalą jego podejście.
Odpowiedz
Dziękuję Smile
O obu panach słyszałam, ale czy oni nie zajmują się już diagnostyką taką typowo jeśli chodzi o wielokrotne poronienia, trombofilie, immunologię etc.? U nas na razie bardziej wchodzi kwestia cykli bezowulacyjnych i takie tam, oczywiście nie wykluczam że i poważniejsza pomoc nas czeka w późniejszym czasie.
Zauważyłam, że większość lekarzy czy ogólnie ludzi ma podejście „spokojnie, dopiero zaczęliście, bez stresu” - a to mnie tylko stresuje bardziej Wink generalnie lubię mieć plany awaryjne i na pewno te dwa nazwiska powyżej na takowy plan sobie zapiszę i zapamiętam ?
Odpowiedz
Dobrym lekarzem, konkretnym i zadaniowym jest dr Bas Budecka. Z Łodzi oczywiscie.

Zwlaszcze przy trudnych ciazach. Zleca duzo badan, przy czym jest spec. od usg.
Odpowiedz
Ja prawdopodobnie będę wracać do Paśnika po drugiego dzidziusia. Najpierw muszę porobić wyniki i mu wysłać. Zobaczę co powie i wtedy zdecydujemy że mamy siłę znowu iść na tą wojnę. Osobiście bardzo go polecam. Bardzo ogarnięty w wielu kwestiach.
Odpowiedz
Ja w Łodzi chodzę do Michała Pietrzaka. Zleca dużo badań, ogarnia immunologię, ma bardzo dobry aparat USG i przede wszystkim lubię atmosferę jaką stwarza. Słyszałam też właśnie dobre opinie o dr Baś-Budeckiej i Jacku Wilczyńskim, a do docenta Paśnika to chyba cała Polska przyjeżdża Wink.
Odpowiedz
niezidentyfikowana napisał(a):Ja w Łodzi chodzę do Michała Pietrzaka. Zleca dużo badań, ogarnia immunologię, ma bardzo dobry aparat USG i przede wszystkim lubię atmosferę jaką stwarza. Słyszałam też właśnie dobre opinie o dr Baś-Budeckiej i Jacku Wilczyńskim, a do docenta Paśnika to chyba cała Polska przyjeżdża

Ja za to o dr Baś-Budeckiej słyszałam kiepskie opinie, że ma swoje humory Wink a dr Pietrzak przyjmuje nadal na Radogoszczu czy na 3 Maja (tak mówią internety)?
Odpowiedz
(Sun, 23 Maja 2021, 10:32:59)ka_ro napisał(a): Ja za to o dr Baś-Budeckiej słyszałam kiepskie opinie, że ma swoje humory Wink a dr Pietrzak przyjmuje nadal na Radogoszczu czy na 3 Maja (tak mówią internety)?
Przyjmuje na 3 maja.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości