pusty pęcherzyk
Dziewczyny, prace nad blogiem trwają, ale muszę najpierw wymienić wiatrak w komputerze, bo chłodzenie mi padło i nie mogę zbyt długo siedzieć... myślę że mniej więcej tydzień mi to zajmie, musicie uzbroić się w cierpliwość....ale obiecuję, że będzie blogSmile
Odpowiedz
nawet nie wiesz jak się cieszę, ci lekarze coś za szybko nas straszą czasem co? jak będę w ciąży to nie pójdę na usg przed 8- 9 tygodniem, bo tak bylam z Gabrysią, ja takiego stresu jak wtedy i takiej hustawki emocji od szczęścia do rozpaczy znów szcześcia i znów.. nie chcę przeżywac jeszcze raz
sophie to nudnej i spokojnej ciąży życzę
Odpowiedz
Kasiu ze wzgl na wcześniejsze komplikacje taka nie będzie na moje nieszczęście, ale dziękuję, za życzenia....może zdarzy się kolejny cudSmile
Odpowiedz
musi ja widze innej opcji
Odpowiedz
no dobra....skoro już jest, to niech żyje własnym życiem, jest tam (na razie) to co już wiecie.... no może kilka zdań więcej.....ale myślę, że zacznie żyć własnym życiem....
http://www.pamietnikmlodejmamy.blog.pl/ - tylko uwaga, przy pierwszym podejściu system poprosi was o login i hasło (poszłam na łatwiznę, ale chciałam się zabezpieczyć przed osobami, które i tak by nie zrozumiały) (a przy wymyślaniu loginu i hasła poszłam po najmniejszej linii oporu) login: poronieniepl hasło: poronieniepl
Odpowiedz
juz dodałam do ulubionych...
Odpowiedz
Smile ..... a ja już myślę, co jeszcze dodać....Smile
Odpowiedz
a ja...zapalam świateko dla Twoich Aniołków (*)(*) i trzymam bardzo mocno zaciśnięte kciuki!
Odpowiedz
Sohpie zajrzałam na twoją stronkę. To dla mnie wstrząsające co opisałaś, a wracasz do tego jednak ze spokojem. To niewyobrażalne ile cię to musiało kosztować. Życzę ci dużo zdrowia i sił. Kibicuję Tobie i twojej fasolce bardzo mocno.
Odpowiedz
Sophie.... trzymam kciuki z całych sił.... bloga mam juz w zakładkach..... Smile
Odpowiedz
zaraz dodam do moich ulubionych w zakładce
Odpowiedz
Sofi na wstepie bardzo ci gratulujeSmile

Bardzo bym chciala zajrzec na tego bloga ale niestety chwilowo nie moge;/. mam nadzieje ze bedziesz nam pisac co tam u ciebi ciekawego dziejeSmileSmile
Odpowiedz
Oczywiście, że będę.... pod spodem... taka mała podpowiedź gdzie tego szukać
... i \"aktywne\" wiadomości w wątku dla marcówek 2010.....Smile dzidzia bryka!
Odpowiedz
A dziewczynom z podejrzeniem pustego pęcherza.... powiem tak, że jeśli się nic nie dzieje, to lepiej zaczekać do tego 8-10 tyg ciąży z USG. I pamiętajcie... przed \"zabiegiem czyszczenia\" szpital powinien sprawdzić- jeśli usg nie jest wykonane przez specjalistę z ich gabinetu czy nie ma pomyłki! Przede wszystkim dla naszego \"świętego spokoju\". Być upierdliwym i twierdzić, że nie jesteście przekonane co do jakości sprzętu, fachowości lekarza (tu ostrożnie), do wyliczeń z miesiączek- dobre wytłumaczenie- były nieregularne i nierówne itp.
Odpowiedz
Jeśłi nic się nie dzieje! jeśli macie krwawienia, skurcze, etc.... Zgłosić się do szpitala.... wasze życie jest najważniejsze... i najważniejsze żebyście mogły się starać o kolejne maleństwo... bo jeśli nie będzie mamy znikają możliwości!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości