badanie cytogenetyczne ( kariotyp)
#1
Czy któraś z was miała takie badanie? Ja muszę je zrobic, poniewaz jestem uz po 3 stratach Sad. bardzo chciałabym móc się znów starac ( chociaż boję się potwornie), ale najpierw te badania... dzis dzwoniłam do poradni genetycznej, pierwszy wolny termin na wizyte jest w sierpniu 2009! czy wy też tak długo czekałyście na wizytę? a z tego co wyczytałam na stronie to na wynik się czeka od 2 do 6 miesięcy Sad czy to naprawdę tyle trwa?
Odpowiedz
#2
Minomia, przejrzyj może starsze wątki na ten temat, np.
https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=2096
https://www.poronienie.pl/forum/showthread.php?tid=491
Odpowiedz
#3
Minimonia ja wczoraj odebralm swoje wyniki kariotypu.Robiłam je z męzem prywatnie bo termin na fundusz był bardzo odległy jak dla nas bo w styczniu ( dzwnilam tam w październiku zeby było jasne) .Dla mnie sierpnien 2009 to bardzo ale to bardzo długi okres czekania.My za badania płaciliścmy 350 zł od osoby, ale warto było bo wiem ze pod tym katem u nas wszystko dobrze wiec czeka nas dalsza droga poszukiwan przyczyny naszych dwóch strat;( tak ze jesli masz mozliwosc isc prywatnie bo psychicznie nie wytrzymasz do tego czasu wiem co mówię.A jesli chodzi o wynik to czekałam 6 tygodni własnie bo badanie to polega na hodowli wiec to musi potrwac.
Odpowiedz
#4
dziękuję za odpowiedzi. Udało mi się umówić na luty, na wizytę z badaniem od razu, i wynik po 6 tygodniach. z tym że w łodzi, a nie w warszawie. Wiem ze mozna zrobic to badanie prywatnie, i jesli miałabym czekać do sierpnia to na pewno bysmy się na to zdecydowali. ale skoro juz w kwietniu mam miec wyniki to poczekam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości