indukcja owulacji
Badzo wam dziękuje za słowa otuchy. Może faktycznie nie jest tak źle jak mi sie wydawało. Wiem że mam jeszcze teoterycznie czas na dziecko skoro mam dopiero 25 lat ale i syn chciałby mieć rodzeństwo, mężowi marzy się liczna rodzina i mnie śni się po nocach maleństwo przy piersi. Trochę sobie wyżucamże może za dł€go czekałam z tą ciążą, bo pobodno niedługo po poronieniu sa najwieksze szanse na poczęcie. Prześladuje mnie myśl, że może gdybym sie wtedy zdecydowala miałabym juz drugie maleństwo, chociaż wiem, że to głupie gdybanie bo musiałam miec czas żeby dorosnąc do drugiego dziecka-pierwsze urodziłam jako dwudzistolatka i też kilka lat o nim marzyłam.
Na szczeście trafiłam na bardzo dobra doktor, do której chodzę z funduszu zdrowia a poza tym pracuje jeszcze w szpitalu i jeśli mam się pokazac a ona nie przyjmuje akturat w przychodni to mi mówi żebym przyjechala do niej do szpitala, i na razie umówiłyśmy się że tam mi bedzie ten cekl monitorować.
Ale swoja strona to okropnie niesprawiedliwe, że niektóre kobiety nie chca mieć dziecka, nie dbaja o siebie i mają a ja się martwie czy mi starczy pieniędzy na same starania.
Ciężko mi odepchnąć od siebie myśli jak sobie ze soba poradze jeśli okaże się że jednak się nie uda...
Bardzo dziekuję za to, że miałam możliwośc wyżalenia się
Pozdrawiam wszystkich na forum
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
indukcja owulacji - przez elana - Mon, 27 Września 2010, 09:43:24
indukcja owulacji - przez ellen - Mon, 27 Września 2010, 12:00:49
indukcja owulacji - przez MamoJA - Mon, 27 Września 2010, 22:03:18
indukcja owulacji - przez elana - Tue, 28 Września 2010, 09:40:41

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości