a co Wy na to by udać sie pod Sejm??
she28

pomysl ok, ale zeby wypalil potrzeba ludzi w liczbie \'co najmniej\' .... - nie potrafie wpisac wlasciwej, a znajac zaangazowanie osob (to fizyczne, ze trzeba gdzies pojsc, zalatwic), to cienko to widze. Wiekszosc jeszcze jako tako funkcjonuje na etapie maili, czy telefonow...

I druga uwaga, nie wiem, czy wlozona energia w spotkanie pod Sejmem przelozylaby sie na jakies konkrety i czy nie lepiej spozytkowac ja gdzie indziej. Moze odezwie sie Nale i podpowie jakis kierunek dzialan, bo i sil i ludzi jakos za duzo nie ma, wiec lepiej wrzucic je tam, gdzie najbardziej potrzeba.
Ja odpadam z roznych takich imprez do czasu powrotu do Polski.

Usciski,
Monika
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
a co Wy na to by udać sie pod Sejm?? - przez she28 - Mon, 04 Czerwca 2007, 16:45:52
a co Wy na to by udać sie pod Sejm?? - przez Madness - Thu, 07 Czerwca 2007, 09:37:57
a co Wy na to by udać sie pod Sejm?? - przez wuchowa - Thu, 07 Czerwca 2007, 16:24:28
a co Wy na to by udać sie pod Sejm?? - przez renataimarek - Tue, 05 Czerwca 2007, 19:14:21
a co Wy na to by udać sie pod Sejm?? - przez mamakasia - Wed, 06 Czerwca 2007, 14:18:42

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości