Poronienie - Forum
spóżniona miesiączka? - Wersja do druku

+- Poronienie - Forum (https://www.poronienie.pl/forum)
+-- Dział: Oczekiwanie (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Starania (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: spóżniona miesiączka? (/showthread.php?tid=2745)

Strony: 1 2

spóżniona miesiączka? - Kama87 - Sun, 08 Listopada 2009

witam wszystkich, nazywam się Kamila, poroniłam jakieś 2,5 miesiąca temu, miesiączkę miałam ostatnią 5 października, trwała dość długo ponad tydzień, no ale wiadomo to pierwsza miesiączka po zabiegu, teraz powinnam mieć miesiączkę jakieś kilka dni temu, zawsze miałam 2,3 dni wcześniej, no ale nie ma, nie wiem co mam myśleć,
czy to możliwe że mogłam zajść w ciąże tak szybko, mimo że miałam dopiero jedną miesiączkę?
boli mnie dzisiaj w lewym rogu chyba jajnik więc może owulacja się spóźnia, ale mój cykl trwa już 35dni więc to chyba za długo by było prawda?
jak sądzicie, może ktoś z was miał podobny przypadek
na razie będę czekać, jeszcze z tydzień a potem zrobię test, o ile misiaczka się nie pojawi

spóżniona miesiączka? - figafiga - Sun, 08 Listopada 2009

jestem w tej samej sytuacji coTy, zrobiłam test i negatyw,,,poczekam troche dni i znów zrobię jeśli nie dostanę....

spóżniona miesiączka? - Malgosia - Sun, 08 Listopada 2009

Często jest tak, że po poronieniu (tak jak po każdej ciaży) zupełnie przestawia się \"styl\" miesiączkowania, regularność i długość cykli. To dlatego lekarze mówią, że trzeba poczekać by organizm wrócił do normy (co trwa zwykle kilka miesięcy), a i ta norma bywa inna niż przedtem.
Zajście w ciążę w pierwszym cyklu też jest, oczywiście, możliwe.
Pozostaje cierpliwe (o ile się da) czekanie.

spóżniona miesiączka? - figafiga - Mon, 09 Listopada 2009

Kama dostałaś okres...bo ja nie...

spóżniona miesiączka? - Kama87 - Mon, 09 Listopada 2009

nie dostałam,

cały czas latam do toalety i zaglądam czy przypadkiem wkładka nie jest czerwona, powiem szczerze że się strasznie stresuje, bo bardzo chciałabym być w ciąży, zrobiłabym wszystko żeby tak było, ale z drugiej strony nie chcę być rozczarowana, dlatego staram się aż tak na to nie nastawiać,

postanowiłam, że poczekam z jakiś tydzień, w poniedziałek zrobię sobie test o ile nie dostanę wcześniej miesiączki, no i oczywiście cały czas obserwuję swój organizm, porównuje różne rzeczy do sytuacji z wcześniejszej ciąży i powiem że nawet coś już wynalazłam, to znaczy reakcje mojego organizmu są bardzo podobne jak wcześniej tylko że piersi mnie nie bolą, nie są obrzmiałe, pamiętam że wtedy też tak miałam, tylko to się wszystko rozwinęło w ciągu właśnie jakiś dwóch tygodni, a nawet 2,5tygodnia, wtedy byłam pewna że miesiączka przyjdzie i na pewne szczegóły nie zwracałam uwagi, wiadomo teraz jest inaczej, więc musimy być droga ** figafiga** cierpliwe i mocno wierzyć, próbowałam sobie coś tam policzyć czy to możliwe w jakimś większym stopniu, ale okres trwał tak długo że sama się pogubiłam, choć wiem że to możliwe, ale nie jestem pewna

Tak więc kochana dużo cierpliwości, będę się odzywać!!

Oh, nawet nie zauważyłam ty poroniłaś dzień po mnie, nie samowite co za zbieg okoliczności, czyli jesteśmy DOKŁADNIE w takiej samej sytuacji,
A ile trwała twoja październikowa miesiączka, bo rozumiem że we wrześniu jeszcze nie miałaś tak jak ja bo to za wcześnie??

ŚWIATEŁKA DLA NASZYCH ANIOŁKÓW(*)(*)(*)

spóżniona miesiączka? - prinzessin - Mon, 09 Listopada 2009

zycze wam wiekszego szczescia niz ja mam....

Kochana Prinzessin przytulam z całych sił, nie poddawaj się, próbuj aż do skutku, musi się kiedyś udać, przecież szczęście w końcu musi do nas zawitać, bardzo wierzę.....

Robię to samo co TY, latam do toalety i wyczekuje, i uważam na siebie, piwka nie wypiję grzanego itp.a nóż widelec....też chcę być w ciąży...tylko boję się, że za wcześnie...ale co ma być to będzie....miesiączkę miałam 7 października i trwała 5 dni jak ta ostatnia z kwietnia przed ciążą, czyli normalnie...

Aha no to u mnie trochę więcej, ja również boję się że za wcześnie, ale mam nadzieję że jeśli jestem to to nie zaszkodzi mojemu maluszkowi...

duuuuużo cierpliwości teraz nam trzeba, oj dużo

spóżniona miesiączka? - kwiatek - Mon, 09 Listopada 2009

Dziewczyny bardzo mocno trzymam kciuki. Musi się udać.
Ja czekam na @. Powinna przyjść w piątek, ale mam nadzieje, że się nie pojawi. Mam objawy jakby na ciąże, ale to już nie pierwszy cykl jak je odczuwam więc nie robie sobie nadzieji.
Pozdrawiam

a ja sobie robię urojenia, że te delikatne kłucia w podbrzuszu to efekt zagnieżdżania się zarodka....napiszę szczerze, że jeśli nie będę wcale się nie rozczaruję....życie jest teraz dla mnie obojętne czasami....będzie co ma być jak mówi moja koleżanka rodosek z naszego forum.Ale w środku tkwi nadzieja, a bynajmniej jej iskierka...

spóżniona miesiączka? - rodosek - Mon, 09 Listopada 2009

będzie co ma być i nie ma na to wpływu... a ja nie wiem czy wam życzę ciąży czy nie, bo trochę bym zaadrościła :twisted: oczywiście żartuję, w razie czego pójdźcie sobie na testy z krwi lub moczu one dadzą napewno odpowiedź Tongue

spóżniona miesiączka? - prinzessin - Tue, 10 Listopada 2009

wlasnie co my byc to bedzie...faknie macie ja tez ta 2 tygodnie tak bede czekac...ostatni cykl milaam tak strszane bole podbrzusza o 8 dni spoznil mi sie okres a okzalo sie ze nie bylam w ciazy...boze jaka ja bylam zla...za miesiac temu zalozylam tzn wiedzialam ze sie nie uda to takie mialam przeczucie i bylo sluszne i przez mialm mniej nerwow.tym razem damy konkretnie gazu wiec taka maly cien nadzieji bede miec

spóżniona miesiączka? - amelka - Tue, 10 Listopada 2009

trzymam mocno kciuki

spóżniona miesiączka? - Kama87 - Tue, 10 Listopada 2009

Ah, kochane, cóż mam powiedzieć dziś rano dostałam miesiączkę, więc w ciąży nie jestem, ale jest coś co mnie zdziwiło, mianowicie sądziłam że na bank będę ryczeć jak bóbr, bo bardzo tego pragnęłam, ale okazało się, że nie jest źle, wcale się nie załamałam, wręcz odwrotnie, postanowiłam sobie że od dziś będę obserwować swój organizm, będę mierzyć temperaturke i w ogóle wszystko zapisywać, pójdę do lekarza, zrobię podstawowe badania aby sprawdzić czy wszystko jest ok, będę szukać roboty, bo to akurat warunek chłopaka, może ma racje z jedną pensją to troszkę ciężko by było a chciałabym chodzić do lekarza prywatnie i mieć zrobione wszystkie badanka a wiadomo to kosztuje,

Tak więc kochane, nie tracę nadziei, dzisiaj będę rozmawiać z moim chłopakiem, o tym co zaplanowałam, ale z wcześniejszych rozmów wiem że on nie ma nic przeciwko, no i o to tym sposobem myślę że to kwestia paru miesięcy, postaram się żebyśmy jak najszybciej się starali, będę powiadamiać was na bierzocą, bo z wami to mi rażniej

Oczywiście moje kochane, trzymam mocno kciuki, będę się za was modlić aby wszystko było dobrze
Wierzę że wam się uda, wcześniej czy póżniej, mam nadzieje że wcześniej, rzecz jasna

Promyczki dla naszych aniołków, które nad nami czuwają (*)(*)(*)

spóżniona miesiączka? - figafiga - Tue, 10 Listopada 2009

ja jeszcze nie dostałam,ale to dziś jest 35 dzień, czyli niby ostateczny dzień nadejścia miesiączki....zrobiłam test i negatyw, więc czekam teraz na okresik, mam nadzieję, że przyjdzie i będzie tym ostatnim okresem, bo potem dzidzia...Buziaki dla Was

spóżniona miesiączka? - figafiga - Wed, 11 Listopada 2009

no i kolejny dzień bez @...i nic się nie zapowiada, bólu brzucha nie ma, tylko te cholerne pryszcze...a ta pogoda za oknem dobijająca...

spóżniona miesiączka? - megi22 - Wed, 11 Listopada 2009

figafiga...a Ty obserwujesz się? (tempka te sprawy?) może idź na betę?

spóżniona miesiączka? - figafiga - Wed, 11 Listopada 2009

tempka w pochwie 37,2 dwa dni z rzędu, dziś zapomniałam rano sprawdzić..a teraz można?? a teraz przed chwilką 37,5

spóżniona miesiączka? - Kama87 - Wed, 11 Listopada 2009

figafiga myślę że to dość długo jak na spóżnianie się @ więc życzę ci dużo szczęścia może coś z tego będzie

pozdrawiam was wszystkie

spóżniona miesiączka? - Justyna_82 - Wed, 11 Listopada 2009

Z tego co ja zaobserwowałam po sobie to temperatura w ciągu dnia jest u mnie około o 0,3 stopnia wyższa. Figa jeżeli do poniedziałku rano nie dostaniesz miesiączki to można na pewno pokusić się o test z krwi.

Justyna 82 zgadzam się, dla mnie to już dziś jest sporo spóźniona, ale można poczekać jeszcze kilka dni, dla pewności!Smile

czy jeśli temperaturka jest podwyższona to znaczy że to jest również objaw ciąży, to znaczy może na nią wskazywać?Smile

spóżniona miesiączka? - nikto - Wed, 11 Listopada 2009

tempkę mierzy sie o stałej godzinie i najpóźniej do 7.30. Tempka mierzona później jest niemiarodajna. Poszperaj może na portalu www.28dni.pl trochę tam infa w temacie NPR jest.

spóżniona miesiączka? - figafiga - Thu, 12 Listopada 2009

dzis rano zmierzyłam i 36,6 C, a kresu jak nie ma tak nie ma...jesli do poniedziałku nie dostanę to ide do gina