Poronienie - Forum
pęcherzyk na usg - Wersja do druku

+- Poronienie - Forum (https://www.poronienie.pl/forum)
+-- Dział: Oczekiwanie (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Starania (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: pęcherzyk na usg (/showthread.php?tid=2148)

Strony: 1 2

pęcherzyk na usg - pysiamod - Thu, 18 Września 2008

dziewczyny czy 2 tyg i 2 dni od owulacji wiadać już coś na usg ? byłam na usg i oprocz ropulchnionej macicy nie było widać pecherzyka Sad owu miałam od ostatniej miesiaczki dosc pozno bo 3 tyg - wiec nie sugeruje sie terminem OM

pęcherzyk na usg - Sinka32 - Thu, 18 Września 2008

To za szybko żeby było cos widać na dobrym usg lekarz zobaczy pęcherzyk ok 5 tc.

5 tc od ostatniej miesiaczki tak ? przy załozeniu, ze owu była ok.14 dnia (czyli cykl 28 dniowy) ? bo jesli tak to jak u mnie owu było po 3 tygodniach to musze doliczyc tydzień czyli w 6 tc

pęcherzyk na usg - izasb - Thu, 18 Września 2008

U mnie w każdej z ciąż pęcherzyk było widać ok. 6tc, a serduszko ok. 7tc. Wszystko zależy od tego kiedy była owulacja i doszło do zapłodnienia.
Pozdrawiam.

w 6 tc ale kiedy miałas owu i jakie długie masz cykle - bo jak 28 dniowe to wychodzi na to, ze było go widac 4 tyg po owu - wiec jak jak byłam raptem na poczatku 3 tyg od owu to mogło nie bc nic widac - owu miałm napewno po 21 dc ...bo dokładnie obserwowałam cykl i robiłam testy owulacyjne.

pęcherzyk na usg - PiBi - Thu, 18 Września 2008

Pysiamod - spokojnie! Podobno pęcherzyk widać, gdy beta osiągnie 1000. Bijące serduszko później - może w 7tc, a może nawet w 8 i dalej. Ciążę liczysz od 1 dnia ostatniej miesiączki.

Ania dzięki ja własnie znalazłam, ze nawet czasami widac dopiero jak beta osiagnie 5000 - wiec to pocieszajace - z tym liczeniem od OM to wiem, ze tak wszedzie robią, ale u mnie jest tydzień róznicy a to duzo jesli chodzi np. o interpetacje wynikow betahcg czy obrazu usg - dlatego gin patrzył na moj wykres ostatniego cyklu i testy owu

pęcherzyk na usg - izasb - Fri, 19 Września 2008

Pysiamod. Cykle mam 28 dniowe, a owu zwykle miałam w połowie cyklu, 14-15 dnia. Też stosowałam testy owulacyjne a dodatkowo przed ostatnią ciążą miałam monitorowany cykl. Myślę, że dwa tyg po owu, mogło jeszcze nic nie być widać. Trzymam mocno kciuki za Twoją dzidzię. Pozdrawaim.

pęcherzyk na usg - PiBi - Sat, 20 Września 2008

Pysiaczku - niezależnie od dnia ovu ciążę liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki. A skoro wiesz, że ovu była późno, to mozesz spać spokojnie, nawet jak Ci wmawiają, ze JUŻ powinno być coś widać.

pęcherzyk na usg - pysiamod - Tue, 23 Września 2008

dzieki dziewczyny - czekam cierpliwie na wizyte mam 30 wrzesnia i mam nadzieje, ze tym razem bedzie juz Groszeczek widoczny i wszystko bedzie dobrze.

pęcherzyk na usg - ania_26 - Tue, 23 Września 2008

I za to będziemy trzymały kciuki.

Mój gin mówił, że na początku ciąży nawet kilka dni różnicy w terminie ovu może spowodować różne obrazy na USG. Zgadzam się z AniąPiBi, nie przejmuj się tym, co inni Ci wmawiają.

Przesyłam pozytywne fluidki dla Ciebie i Maleństwa

pęcherzyk na usg - izasb - Tue, 23 Września 2008

Kciukasy cały czas zaciśnięte.

pęcherzyk na usg - izasb - Tue, 30 Września 2008

Kciuki za dzisiejszą wizytę.

pęcherzyk na usg - pysiamod - Tue, 30 Września 2008

dziekuje bardzo bardzo sie stresuje, ale musze wierzyc, ze bedzie dobrze. Zrobiłam jeszcze raz bete i morfologie - odbiore wyniki i ide na wizyte popołudniu. Pozdrawiam serdecznie.

ostatnio od paru dni mecza mnie rano mdłosci - oby juz wszystko było jasne dzis na tym usg....chyba zejde na zawał dzis na tej wizycie...

pęcherzyk na usg - PiBi - Tue, 30 Września 2008

E, no, Pysiamod, jaki zawał????????? Będzie git! Nie stresuj dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink

pęcherzyk na usg - joannaz - Tue, 30 Września 2008

pysiamod ja właśnie przeskoczyłam siódmy tydzień a właściwie już prawie ósmy i wczoraj widziałam ładne bijące serduszko i mojego maluszka. Zobaczysz będzie dobrze.

ja sama nie wiem w ktorym tyg jestem Sad cykle mam długie - robiłam testy owu i nie wychodziły raz tylko pojawiła sie blada druga kreska i to raczej nia sie sugeruje - teraz byłby dopiero pocztek 7 tyg - bo jak patrze na ostatnia @ to zaczynałabym 8 tydzien - ale gin ostatnio mowił, ze raczej tydzien w tył bedzie jesli chodzi o obraz na usg (przez pozne owu) - oby tak było bo bardzo sie martwie, ze dzis sie znow rozczaruje Sad(

pęcherzyk na usg - motylek - Tue, 30 Września 2008

Pysiamod trzymam kciuki, mam nadzieje ze sie udalo, ze gino potwierdzi ciaze...

pęcherzyk na usg - karioka - Tue, 30 Września 2008

nie martw sięSmile

ja na początku zrobiłam test i też wyszła druga bardzo blada kreska, sama nie wiedziałam czy jestem w ciąży czy nie, poszłam do lekarza a ten nic nie widział ale zostałam skierowana na badanie beta HCG i wszystko się wyjasniło... 100% ciąża z określeniem tygodnia...

niestety u mnie wyszło tak jak wyszło, ale u Ciebie wszystko będzie superSmile

dzięki dziewczyny to po 16 trzymajcie kciuki by bylo wszystko dobrze - bo 3 straty juz nie zniosę Sad

pęcherzyk na usg - izasb - Tue, 30 Września 2008

Ty nas nie strasz tym zawałem i tak siedzę jak na szpilkach, bo pewnie jesteś już w gabinecie. Kciuki cały dzień zaciśnięte.
Przekazuj szybciutko dobre wieści Smile

pęcherzyk na usg - Eva - Tue, 30 Września 2008

Pysiamod trzymam kciuki!! Właśnie masz wizytę Smile

pęcherzyk na usg - joannaz - Wed, 01 Października 2008

Jak tam pysiamod wyszło???

pęcherzyk na usg - channach - Wed, 01 Października 2008

tuptam juz niecierpliwie. co słychac??