Poronienie - Forum
lista adresów mailowych do pobrania - Wersja do druku

+- Poronienie - Forum (https://www.poronienie.pl/forum)
+-- Dział: Poronienie (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Zagadnienia prawnicze (https://www.poronienie.pl/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: lista adresów mailowych do pobrania (/showthread.php?tid=1451)

lista adresów mailowych do pobrania - she28 - Mon, 04 Czerwca 2007

Moi drodzy prosze o pomoc, potrzebujemy możliwie dużo adresów mailowych posłów , senatorów, polityków aby przeprowadzic zmasowana akcję w sprawie uznania dzieci przez ojców z nieformalnych zwiazków.
Wiekszość z ludzi nie ma pojecia o durności tych przepisów co wiemy z ich reakcji na temat wiec postanowilismy wypróbowac ten sposób na poinformowanie ich o prawnym stanie rzeczy
jesli jestescie w posiadaniu takich maili albo macie chwilke by pomóc nam w poszukiwaniach bedziemy wdzieczni
prosze o wpisywanie adresów w miare masowe(tzn. zebranie kilku i wklejenie)ja przygotowuje juz liste i mam nadzieje ze wkrótce sie ona tu pokaze
z góry dziekujemy

lista adresów mailowych do pobrania - beata5a - Mon, 04 Czerwca 2007

Moniko wszystkich partii czy tylko tych z koalicji obecnie rządzącej??

lista adresów mailowych do pobrania - she28 - Mon, 04 Czerwca 2007

Beatko mysle ze wszystkich...im wiecej osób dowie sie o obecnym stanie rzeczy tym lepiejSmile

Moniko na stronie www.sejm.gov.pl pod ikonka posłowie sa podane nazwiska i po najechaniu na poszczególne jest ogólna charakterystyka posła na samym dole jest ikonka listy. Sprawdź czy bedziesz mogła wysyłać listy do nich jeśli tak to posłów mamy załatwionych. Jeśli nie to zrobie to recznie i prześle. Daj znac, dobrze.

Tak samo jest z senatorami www.senat.gov.pl - Senatorowie, biura, kluby, zespoły tu co prawda nie ma podanych wszystkich. Moniko i to samo co z posłami jeśli nie bedziesz mogła wysyłać bezposrednio to daj znać a zrobie liste recznie.
Pozdrawiam

lista adresów mailowych do pobrania - renataimarek - Mon, 04 Czerwca 2007

cirinfo@kprm.gov.pl -Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, też się może przydać. Natomiast najważniejsze byłoby nasze spotkanie wszystkich zainteresowanych par w jednym dniu w W-wie przed budynkiem sejmu np. w czasie 43. POSIEDZENIA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ w dniach 12, 13, 14 i 15 czerwca 2007 r.(wtorek-piątek) lub 44. POSIEDZENIA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ w dniach 27, 28, 29 czerwca 2007 r. (środa-piątek). Co będą sami siedzieć, POSIEDZIMY z nimi :-)

lista adresów mailowych do pobrania - renataimarek - Mon, 04 Czerwca 2007

Nasze GG-5288589. Chętnie zrobię listę ludzi których dotyczy ten problem.

lista adresów mailowych do pobrania - she28 - Tue, 05 Czerwca 2007

ja jestem z wawy wiec dla mnie wizyta pod sejmem to pestkaSmilejestem zaSmile
ekspres.reporterow@waw.tvp.pl;telekurier@poz.tvp.pl;mamojuzjestem@tvn.pl;miastokobiet@tvn.pl;interwencja@polsat.com.pl;terazmy@tvn.pl;uwaga@tvn.pl;wstroneojca@wstroneojca.ngo.pl;

lista adresów mailowych do pobrania - renataimarek - Tue, 05 Czerwca 2007

Przepraszam, znowu się powtarzam z innego miejsca ale tyle tego tu jest że już sam nie wiem gdzie pisać żeby jak najwięcej osób mogło czytać :-) Z tego co już usłyszałem od różnych ludzi m innymi zastępcy prezydenta Cz-wy, pani poseł z SLD, prawnika sądowego, pań z USC oraz dziennikarzy FAKTU jedyna nasza nadzieja to POSŁOWIE i nikt inny nam nie pomoże. Tylko oni mogą dążyć do zmiany konkretnego przepisu. Wczoraj rozmawiałem z panią poseł z SLD i była bardzo zdziwiona, że art. 76 przysparza tyle kłopotów. Powiedziała, że zorientuje się w tej sprawie i da mi odpowiedź. W następny poniedziałek o godz.9 jestem umówiony na rozmowę z panią poseł z PIS-u oraz cały czas czekam na tel. od sekretarki pani poseł z Platformy, żeby się z nią spotkać. Tyle mogę na razie zrobić w tej sprawie.

A najbardziej wkurzyła mnie wczoraj sekretarka z SLD, gdyż na moje słowa, że powinna mieć mojego e-maila odpowiedziała: \"przychodzi tyle e-maili, że nie czyta wszystkich i je kasuje\". Zastanawiałem się co napisać dalej ale zostawię to bez komentarza.

przed chwilą otrzymałem e-maila
Szanowni Państwo, równilegle z Wami zainteresowaliśmy prokuraturę. Dziś prok. Romuald Basiński poinformował mnie, że w najbliższym czasie powinno do Państwa dotrzeć pismo z zaproszeniem na rozmowę. Porkurator zobowiązał się , ze osobiście bedzie starał sie Wam pomóc występując na drogę prawną. jest zatem - choć bardzo nikla - szansa dla Was. Jesteśmy tez zaintersowanie opisaniem waszego poblemu. Mam świadomość ,zę jest zlożony , ale naglościenie WAszego problemu i ew. dzialanie prokuratury moga pomoć innym ludziom w podobnej sytuacji. Proszę zatem o kontakt . Moj tel 0507 -93 908napiszcie też do niego, ja przyznam się że nawet nie wiem co to za gazeta, ale jeżeli to jest ta ogólnopolsaka AGORA to super. podaje Wam namiar; marek.mamon@czestochowa.agora.p

lista adresów mailowych do pobrania - Malgosia - Tue, 05 Czerwca 2007

Takie adresy mailowe mają raczej w Gazecie Wyborczej

lista adresów mailowych do pobrania - renataimarek - Wed, 06 Czerwca 2007

zgadza się jest to oddział w gazecie wyborczej

lista adresów mailowych do pobrania - Tangerine - Mon, 11 Czerwca 2007

prosze dajcie znac czy ustaliliście jeden wzór pisma czy każdy pisze we własnym imieniu?

lista adresów mailowych do pobrania - she28 - Tue, 12 Czerwca 2007

chyba póki co nie maSadja ma teraz sesje ale jesli do konca czerwca nikt sie nie weźmie za to, to obiecuje ze ja to zrobie....teraz poprostu nie mam czasu ani siły konstruktywnie myśleć na zaden inny temat jak uczelniany....

lista adresów mailowych do pobrania - Tangerine - Tue, 12 Czerwca 2007

Postaram sie napisac cos sensownego ale pisarzem to ja nie jestem...swoja droga czy moglabys i chciała opisac swoja historie - dziennik zachodni chce naswietlic problem...jesli tak to wyslij mi prosze na agcu@interia.pl . to tak w wolnej chwili...powodzenia na egzaminach!!!

lista adresów mailowych do pobrania - she28 - Tue, 12 Czerwca 2007

Aga wysłąłam Ci juz swoja historie dzisiaj ranoSmile

lista adresów mailowych do pobrania - Tangerine - Wed, 13 Czerwca 2007

Jej!Ja jestem zakręcona jak ... zegarek Big Grin w poniedziałek mam spotkanie z redaktorem wię wtedy dowiem się jak co i kiedy... Pozdrawiam wszystkich